O mně

Mé jméno je Aneta.

Od dětství jsem si pár velikostmi prošla a proto vím, jak důležité je cítit se a vypadat skvěle, v každé velikosti. Díky tomu, jsem v dospívání hledala inspiraci, odborníka, rady odkud začít, abych nejenom vypadala, ale abych se i ve svém těle cítila dobře. Bohužel na našem módním trhu jsem nic podobného nenašla a proto jsem se rozhodla, této oblasti podívat na zoubek a to od základu. Prošla jsem kurzy stylingu, plus size modelingu, šití, fotografické techniky, vizáže a tím jsem získala potřebný rozhled. Díky tomu nešlo přehlédnout tu velkou mezeru na českém trhu, kterou je móda plus size.

Několik let jsem zkoušela sama na sobě střihy, barvy, modely, kombinace a materiály, ať již doma šité nebo kupované od různých výrobců a značek a z toho vyplynula moje zkušenost, kterou Ti teď nabízím.

Mojí vizí je pomoci ženám vypadat a cítit se skvěle v každé velikosti, nebát se vystoupit z davu, obléct barvy a rozsvítit své vnitřní já, protože každá z nás si to zaslouží.

Proto Ti nabízím modely, které sama nosím. Módu rozmanitých, stylových střihů, materiálů a velikostí, aby ses právě tak mohla cítit i Ty a to při každé příležitosti.

Děkuji a těším se na Tvůj nákup.

trends_1

Anett